Przejdź do treści

Dotacje

Kurs HTML w prosty i co ważne przyjazny sposób, tłumaczy nawet najbardziej zawiłe terminy, przedstawia gotowe przykłady i prezentuje przydatne porady dotyczące projektowania serwisów WWW. Pomaga zarówno osobom zupełnie początkującym, zajmującym się tworzeniem stron internetowych tylko hobbystycznie, jak i profesjonalistom, którzy chętnie powracają w poszukiwaniu wyczerpujących informacji. Niejeden webmaster stawiał tutaj swoje pierwsze kroki. Wielu "wychowało" się na tym kursie. Jest nieocenioną pomocą w szkole, na zajęciach kół naukowych oraz na różnego rodzaju kursach komputerowych. Stał się źródłem wielu prac dyplomowych. Z równą łatwością korzystają z niego czytelnicy mający mniej niż 10 lat, jak również więcej niż 70 lat.

Mimo iż obecnie serwis ten jest najdokładniejszym tego typu opracowaniem w kraju, od początku działalności w 2002 r. oferuje nieprzerwanie wszystkie treści zupełnie za darmo dla każdego, chcącego poszerzać swoją wiedzę. Sprawdź w dowolnej księgarni internetowej, ile kosztują dobre książki na temat języka HTML, XHTML i CSS, a często zakup nawet kilku takich pozycji nie wyczerpuje tematu tak dogłębnie, jak kurs z którego właśnie korzystasz, zupełnie nic za to nie płacąc. Policz, ile udało Ci się zaoszczędzić!

Aby zaprezentować Kurs HTML w obecnej, tak chętnie czytanej i chwalonej formie, musiałem poświęcić na jego rozwój wiele lat wytężonej pracy. Internet jednak nie stoi w miejscu, a więc utrzymanie aktualnych treści na odpowiednio wysokim poziomie kosztuje coraz więcej czasu. Dlatego jeśli masz możliwość finansowego wsparcia dalszego rozwoju Kursu HTML - choćby najmniejszą kwotą - będę bardzo zobowiązany. Dziękuję za wszystkie dobrowolne wpłaty.

Zanim zapłacisz...
Dostęp do wszystkich materiałów tego serwisu jest bezpłatny. Wpłacenie dotacji jest dobrowolne i nie stanowi opłaty za dodatkowe usługi ani produkty.

Jeżeli po przejściu dalej, Twojego banku nie będzie na liście kanałów płatności albo chcesz wpłacić pieniądze na poczcie, w ostatnim kroku formularza wybierz opcję "Przekaz/Przelew bankowy".