Przejdź do treści

Wykaz generatorów

Generator ścieżek dostępu
Ciągle masz problemy z tworzeniem poprawnych ścieżek dostępu? Obrazki oraz odnośniki na Twojej stronie nie wczytują się po wprowadzeniu do Internetu? Tutaj znajdziesz na to radę!
Generator stron WWW
Prosty skrypt pozwalający szybko przetestować działanie znaczników HTML.
Generator szablonów WWW
Nie potrafisz zbudować profesjonalnie wyglądającej struktury strony? Nie radzisz sobie z tabelkami? Otwórz ten generator i pozwól, aby wszystko zrobił za Ciebie. Tworzenie szablonów WWW jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie!
Generator META i BODY
Bardzo obszerny kreator sekcji META i BODY do automatycznego tworzenia dokumentów HTML. Pozwala np. zmienić kolor suwaków strony. Posiada szereg unikalnych funkcji, niedostępnych nawet w programach komercyjnych!
Konwerter HTML/tekst
Narzędzie pomocne w przypadku, kiedy chcemy wyświetlić na stronie WWW kod źródłowy HTML (w normalnych warunkach nie można tego zrobić, ponieważ znaczniki nie pojawiają się na ekranie). Dodatkowo zawiera opcje inteligentnego trybu preformatowanego, dzięki któremu nie trzeba wstawiać utworzonego kodu do znacznika <pre>...</pre>, a więc w większości przypadków nie pojawi się problem "długich linijek", które nie mieszczą się w szerokości okna przeglądarki przez co psują estetykę strony.
Generator daty GMT
Tworzy datę i czas w formacie GMT, potrzebną np. w niektórych znacznikach META.
Generator AutoFRAMESET
Tworzy kod skryptu przydatnego do zbudowania serwisu opartego o ramki, który w przypadku wczytania dowolnej podstrony serwisu poza strukturą ramek (bez menu) automatycznie ładuje stronę główną i ustawia podstronę, spod której wchodził użytkownik.
Generator kolorów
Wyświetla próbkę podanego koloru oraz pokazuje jego odcienie.
Tester kolorów
Zaawansowany generator kolorów z możliwością przetestowania komponowania się barw tekstu i tła strony oraz automatyczną konwersją DEC -> HEX i odwrotnie.
Generator okien
Automatyczne generowanie kodu potrzebnego do otworzenia okna JavaScript (np. pop-up), w którym można ustalić rozmiary, pozycję oraz możliwość ukrycia pasków narzędzi itp.
Generator pól formularza
Totalna zmiana wyglądu pól formularza, a wszystko całkowicie automatycznie.
Tester pliku robots.txt
Jeśli nie masz pewności co do konstrukcji pliku robots.txt, dobrze jest sprawdzić efekt jeszcze przed wprowadzeniem zmian, ponieważ błąd może skutkować niezamierzonym usunięciem z indeksu wyszukiwarek poważnej części serwisu. Tutaj możesz się również przekonać, jak mogą się zachować starsze roboty, które nie w pełni obsługują standard.
Generator gradientów CSS
Już nie musisz korzystać z żadnego edytora graficznego, aby wstawić na swoją stronę tło z kolorowymi gradientami. Teraz możesz błyskawicznie skomponować nawet najbardziej złożony efekt.
Unicode
Wszystkie (65536) znaki systemu Unicode.
Test przeglądarki
Skrypt wyświetla szczegółowe informacje dotyczące używanej przeglądarki internetowej. Może być przydatny programistom (w celu sprawdzenia obsługiwanych funkcji) oraz zwykłym użytkownikom (np. informacje o zainstalowanych wtyczkach).