Przejdź do treści

Kurs HTML - Skórki

Dzięki systemowi skórek możesz dopasować wygląd tego serwisu do swoich oczekiwań. Poniżej znajduje się lista dostępnych szablonów, wykonanych przez czytelników Kursu HTML. Jeżeli chcesz, aby wykonana przez Ciebie skórka znalazła się na tej liście, zobacz: Skórki kurshtml.edu.pl.

Lista skórek

Czarna

Autor: Agniecha

CzarnaCzarna skórka ożywiona elementami świetlnymi. Pasuje do tipsów: czarnych, fuchsia, #69c.

Komentarze...

GreenSpirit

Autor: Sebastian Jakubiec (jsmp)

GreenSpiritProsta i szybka skórka, nie obciążona zbędną grafiką. Założeniem był minimalizm, który będzie ładnie się prezentować. Mam nadzieję że skórka zagości na waszych ekranach...

Komentarze...

KDE

Autor: Sławomir Kokłowski (GPL)

KDEEmulacja wyglądu popularnego linuksowego środowiska graficznego - K Desktop Environment. Idealny wybór dla wszystkich fanatyków Linuksa oraz dla tych, którzy chcieliby zobaczyć chociaż w przybliżeniu, jak wygląda Linux, ale nie mają ochoty instalować nowego systemu operacyjnego.

KDE 4

Autor: Sławomir Kokłowski (GPL)

KDE 4Emulacja wyglądu popularnego linuksowego środowiska graficznego - K Desktop Environment w wersji 4 i menedżera plików Dolphin.

Kurs HTML 2.0

Autor: Sławomir Kokłowski

Kurs HTML 2.0Tak wyglądała strona Kursu HTML przez wiele lat. Jeżeli tęsknisz za poprzednim wyglądem, możesz do niego wrócić w każdej chwili.

Lightyellow

Autor: Mateusz Łyczko

LightyellowSkin jest w całości oparty na CSS, nie ma praktycznie żadnej grafiki, co przyspiesza wczytywanie strony. Postawiłem w nim przede wszystkim na czytelność. Skórka posiada czyste, ładne kolory, które umilają czytanie kursu.

Komentarze...

Magicstyle

Autor: Krystian Wicher

MagicstyleSkin jest przystosowany dla osób słabowidzących, ponieważ są wyraźne, duże litery. Założeniem była prostota, ale bardzo przyjemna dla oczu. Życzę miłego czytania kursu w mojej szacie graficznej.

Komentarze...

Maxim

Autor: Piotr 'MuKuL' Makal

MaximSzczególną cechą tej skórki jest jej czas powstawania, który był bardzo długi - stąd jej naturalne piękno. Mam nadzieję, iż ten skin będzie dla niektórych z was domyślnym kursuhtml.

Komentarze...

Różowa

Autor: Agniecha

RóżowaSkórka dla wszystkich czytających kurs, a będących jednocześnie fanami różu, a także dla romantycznych dusz lubiących kwiatki. Kolorystycznie pasuje również do tipsów.

Komentarze...

Simple theme

Autor: Piotr 'MuKuL' Makal

Simple themeProsty i lekki styl, bez zbędnej grafiki, potrafi wykorzystać całą powierzchnię okna przeglądarki; przygotowany dla tych co podczas nauki będą zmieniali rozmiary okienek w systemie.

Komentarze...

1 2 »

Wygląd domyślny

Kurs HTML

Aby przywrócić domyślny wygląd wszystkich stron serwisu, kliknij poniższy przycisk:

Prawa autorskie

Wyłącznymi właścicielami wszystkich prezentowanych tutaj szablonów graficznych są ich autorzy. Każdy autor indywidualnie odpowiada za poszanowanie praw autorskich osób trzecich podczas tworzenia swojej pracy.

★★★★☆ 4/5 (15)

Facebook