Przejdź do treści

Informacje / Wyróżnienia

Komputer Świat Ekspert

Serwis został umieszczony na płycie CD magazynu Komputer Świat Ekspert w numerze 03/2007:

Znakomicie opracowany kurs HTML przygotowany specjalnie dla Czytelników Eksperta w wersji offline. Dzięki niemu poznamy podstawowe zagadnienia związane z tworzeniem stron internetowych, a także składnię języka HTML, XHTML, CSS2. Kurs ten zawiera także gotowe skrypty oraz generatory stron, szablonów, okien i innych elementów niezbędnych do zbudowania atrakcyjnej i funkcjonalnej strony WWW. Uzupełnieniem kursu jest dział FAQ, gdzie autor odpowiada na najbardziej nurtujące pytania związane z oprogramowaniem i tworzeniem witryn.

cytat z magazynu Komputer Świat Ekspert

PHP Solutions

Serwis został umieszczony na płycie CD magazynu PHP Solutions w numerze 01/2007 (w dziale "Hity"):

(...) można dowiedzieć się, jak wygląda typowy dokument HTML, w jaki sposób zachęcić internautów, aby odwiedzili daną stronę, co to są podstrony. Jak również w jaki sposób wpisuje się tekst na stronach WWW, jakie są zasady poprawnego wpisywania znaków interpunkcyjnych w tekście komputerowym. Z kursu można wynieść też wiedzę na temat znaczników i atrybutów oraz w jaki sposób układać tekst na ekranie, w jaki sposób zmienić wygląd tekstu, jak zmienić tło strony czy też w jaki sposób wstawić obrazek na stronę WWW.

cytat z magazynu PHP Solutions

CHIP

Serwis Kurs HTML został umieszczony na płycie CD magazynu CHIP w numerze 09/2004 (w dziale "Hity"):

Doskonały kurs języka HTML. W prosty i przyjazny sposób autor tłumaczy podstawy składni HTML-a. Świetne narzędzie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych webmasterów.

cytat z magazynu CHIP

Magazyn Internet

Serwis został umieszczony na płycie CD magazynu Internet w numerze 08/2003:

Na tej stronie można znaleźć bardzo obszerny a zarazem przystępny kurs języka HTML i CSS, dzięki któremu nawet niedoświadczeni użytkownicy będą mogli rozpocząć pracę nad własną stroną WWW i następnie opublikować ją w Internecie. W serwisie znajduje się masa porad, przykładów i wskazówek przydatnych także dla zaawansowanych webmasterów. Są również gotowe skrypty, a nawet działające generatory kodu (dla przycisków, indeksu itp.). Trzeba tu dodać, że serwis został przygotowany bardzo fachowo, doskonale rozwiązano system nawigacji po zasobach, zaś cały wystrój graficzny jest podporządkowany treści.

cytat z magazynu Internet

Czytaj dalej

Aby kontynuować kurs przejdź do poprzedniego lub następnego artykułu:

Facebook